Nasze grupy

Grupa I KRASNALE – wychowawca mgr Sylwia Gąsiecka (pomoc nauczyciela: p. Joanna Szozda, woźna oddziałowa: p. Marzena Wyczółkowska)

Grupa II SMERFY – wychowawca mgr Wioleta Chomicz (nauczyciel współorganizujący kształcenie: p. Aleksandra Cielińska, woźna oddziałowa: p. Alicja Bołuńdź, pomoc nauczyciela: p. Zuzanna Zając)

Grupa III ZAJĄCZKI – wychowawca mgr Marta Raczkowska (woźna oddziałowa: p. Danuta Borwik)

Grupa IV TYGRYSKI  wychowawca mgr Aneta Staniewska (woźna oddziałowa: p. Agnieszka Szewiało)

Grupa V BIEDRONKI – wychowawca mgr Iwona Kwast (nauczyciel współorganizujący kształcenie: p. Renata Skibińska, woźna oddziałowa: p. Krystyna Goliczewska)

Grupa VI SARENKI  wychowawca mgr Dorota Dębowicz (woźna oddziałowa: p. Irena Ginter)

Grupa VII KUBUSIE wychowawca mgr Edyta Lis (woźna oddziałowa: p. Irena Ginter)

Grupa VIII JEŻYKI (oddział przedszkolny w Starej Górze) wychowawca mgr Magdalena Jabłońska (woźna oddziałowa: p. Joanna Piotrowska)

Grupa IX WIEWIÓRKI (oddział przedszkolny w Starej Górze) wychowawca mgr Justyna Pawliczak (woźna oddziałowa: p. Magdalena Czajkowska)